Big docs

Dlaczego rozszerzyliśmy dokumentację i czemu jest to ważna zmiana dla lepszej nauki Client-First.

Czemu dokumentacja jest ważna

Słyszymy od naszej społeczności, że "dokumentacja Client-First jest długa". Odnieśmy się do tego komentarza jasno i zrozumiejmy, dlaczego dokumentacja jest długa.

Dokumentacja stała się większa i lepsza wraz z wydaniem v2 Client-First. Lepiej zorganizowane, z większą ilością wyjaśnień w mniejszych fragmentach. Jesteśmy zmotywowani do dalszego rozwijania tej dokumentacji.

1. Konkretne wytyczne.

Dokumentacja tworzy sformalizowany proces, który inni mogą zrozumieć i naśladować. Proces staje się bardziej przejrzysty, gdy mamy więcej instrukcji dotyczących tego procesu, Widzimy "dużą dokumentację" jako główną korzyść z Client-First jako systemu. Duża dokumentacja pozwoli nam wszystkim pracować wspólnie w ramach jednego, ujednoliconego procesu Client-First. Dokumentacja jest długa, ponieważ sformalizowany system budowania Webflow ma wiele szczegółów. Poprawa małych szczegółów w Webflow oddziela amatorów od profesjonalistów.

2. Podręcznik dla profesjonalistów.

Nie możemy być profesjonalistami w niczym z dnia na dzień. Bycie profesjonalistą w czymkolwiek, w tym w Client-First, przychodzi z nauką i praktyką. Client-First jest naszym oficjalnym podręcznikiem do bycia Finsweet Webflow Developerem. Nasz system nigdy nie był przeznaczony do szybkiej, jednodniowej nauki. Aby wykorzystać zalety Client-First, musimy studiować dokumentację i ćwiczyć w Webflow. Ta dokumentacja jest naszą próbą obniżenia progu wejściowego, aby stać się profesjonalistą.

3. Zainwestuj swój czas w naukę wartościowej umiejętności.

Nie poprosilibyśmy Cię o przeczytanie czegoś, jeśli nie uważalibyśmy, że jest to ważne. Wierzymy, że nauka Client-First zaowocuje szybszym budowaniem w Webflow i bardziej efektywnym utrzymaniem projektu. Wierzymy, że Client-First przyniesie cenne krótko- i długoterminowe korzyści dla Twojej kariery jako profesjonalisty Webflow.

Bądź cierpliwy

Nie będziemy mistrzami Client-First przy pierwszym wdrożeniu. W miarę jak będziemy używać Client-First, studiować dokumentację i korzystać z zasobów, staniemy się bardziej efektywni z Client-First.

Nie szkodzi, jeśli nie zrozumiesz strony z dokumentacją za pierwszym razem.
Nie szkodzi, jeśli musisz wielokrotnie czytać stronę z dokumentacją.
Nie szkodzi, jeśli zajmie Ci kilka miesięcy pełne zrozumienie tych tematów.

Bądź cierpliwy, kontynuuj ciężką pracę, a twoja ciężka praca się opłaci.

Strategia klas 1

Heading

This is some text inside of a div block.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Reset
HTML font size
px
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
px values
rem values
2px
=
0.125rem

Closest to Client-First values

2px
=
0.125rem

Neighboring values

2px
=
0.125rem